4000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Canon

CANON MAXIFY GX3040 FOTOKOPİ ,TARAYICI, Wi-Fi MÜREKKEP TANKLI YAZICI

ÜRÜN KODU: SKY0527 STOK ADEDİ: 20+

24 Ay Garantilidir.
Fiyat:
6350.00 TL + KDV
7620.00 TL
KDV DAHİL
Adet :

MAXIFY GX3040 Yazıcı Özellikleri

CANON MAXIFY GX3040  FOTOKOPİ ,TARAYICI, Wi-Fi MÜREKKEP TANKLI YAZICI

CANON MAXIFY GX3040 YAZICI

 

Bu doldurulabilir ve kullanımı kolay 3'ü 1 arada, MegaTank donanımlı MAXIFY GX yazıcı ile CPP ve TCO'da büyük tasarruflar sağlarken yüksek kaliteli iş belgeleri yazdırın.

Olağanüstü üretkenlik, sınıfının en iyisi CPP ve TCO

Sayfa başına maliyet (CPP), tek bir sayfa yazdırmak için gereken mâli tutardır. Bu değer, mürekkep maliyetinin sayfa verimine bölünmesiyle hesaplanır.

 

Toplam sahip olma maliyeti (TCO), bir yazıcının size maliyetinin, ilk donanım satın alma maliyetine ve sabit bir süre içindeki mürekkep maliyetlerine göre hesaplanmasıdır.

Düşük çalıştırma maliyetleri, olağanüstü üretkenlik

14.000 adede kadar baskı üreten tam bir mürekkep şişesi setiyle, bu yüksek performanslı, yüksek hacimli MegaTank yazıcı; toplam sahip olma maliyetinden ve sayfa başına maliyetten büyük tasarruf sağlar. Bu, tüm ev ofisler için akıllı bir yatırımdır.

MAXIFY GX3040

Son derece düşük çalıştırma maliyetlerine sahip yüksek hacimli, yüksek kaliteli MegaTank iş yazıcısı.

İşletmeniz için büyük avantajlar

Bu yüksek verimliliğe sahip MAXIFY GX yazıcılar, zorlu çalışma alanlarında başarı sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Ev - ofis

Az yer kaplayan, bağlantı kolaylığı sunan ve kullanıcı tarafından değiştirilebilir, kolay ulaşılabilir bakım kartuşuna sahip MAXIFY GX serisi; yoğun ev ofis ve hibrit ortam koşullarında çalışanlar için ideal, yüksek hacimli, yüksek verimli bir yazıcıdır.

Perakende Satış

Şirket içinde daha fazla medya yazdırarak maliyetleri azaltın. Kalın kartonları destekleyen düz arka tepsiyi kullanarak yüksek kaliteli, dayanıklı satış noktası malzemeleri, tabelalar, promosyon afişleri ve etiketler oluşturun.

Emlak Acenteleri

Üstün kaliteyi korurken renkli el ilanları ve broşürleri yüksek hacimlerde hızlı bir şekilde yazdırın. Tüm pigmentlere sahip mürekkep; baskıların parlak, okunaklı, bulaşmaya karşı dayanıklı ve net olmasını sağlar.

Eğitim Kurumları

Mürekkep maliyetlerinden tasarruf ederken yüksek hacimli ders malzemeleri, dayanıklı tam renkli belgeler ve idari belgeler yazdırın. Kablosuz bağlantı sayesinde, bir odada çocuklara göz kulak olurken diğer odada baskı alın.

Ultra düşük çalıştırma maliyetleri

Toplam sahip olma maliyetini ve sayfa başına maliyeti büyük ölçüde azaltan uygun maliyetli doldurulabilir mürekkep tankları sayesinde yazıcının kullanım ömrü boyunca tasarruf edin. Ekonomi modu ile sayfa verimliliğini artırın ve aynı miktarda mürekkeple 1,5 kata kadar daha fazla sayfa yazdırın

Profesyonel kalitede olağanüstü baskılar

Mükemmel okunabilirliğe sahip, hızlı ve büyük hacimlerde sunulan ve suya, sürtünmeye ve kalem darbelerine dayanıklı, iş dostu baskıların keyfini çıkarın.

Şirket içinde daha fazla medya baskısı alın

Manyetik medya ve fotoğraf medyası gibi çok çeşitli malzemelerle uyumluluk ve daha kalın medyaları ve kartları destekleyen yeni bir düz arka tepsi sayesinde el ilanı, afiş ve poster baskısı alın.

Duraklatmadan baskı alın

100 yapraklık arka besleme ve kağıt seviyelerini hızlı ve kolay bir şekilde kontrol etmek için penceresi bulunan 250 yapraklık ön kaset sayesinde, yüksek hacimli belgeleri kağıdı tekrar tekrar yükleme zahmetine katlanmadan yazdırın.

Küçük ama güçlü

Yazıcının kompakt boyutları sayesinde evde veya ofiste önemli miktarda yer tasarrufu sağlarken, plastik ambalaj miktarının azalması, daha fazla materyalin kolayca geri dönüştürülebileceği anlamına gelir.

Kullanımı ve bakımı kolay

Yazıcının ön tarafından kolayca erişilebilen kullanıcı tarafından değiştirilebilir bakım kartuşu ile kesinti süresini azaltın. Renk kodlu ve yaylı mürekkep kapakları, doldurma işleminin basit olmasını ve etrafı kirletmemesini sağlar.

Uyumlu Uygulamalar ve Yazılımlar

Ücretsiz Canon PRINT uygulamasıyla doğrudan akıllı cihazınızdan belge, fotoğraf ve daha fazlasını yazdırın veya PosterArtist ile görsel açıdan etkileyici posterler ve el ilanları tasarlayıp basın. PIXMA Cloud Link'i kullanarak Dropbox, Google Drive ve OneDrive gibi bulut hizmetlerine tarama gönderin veya bu bulut hizmetlerinden belge yazdırın.

Canon Easy-PhotoPrint Editor, cihazınızdaki veya bulut depolama alanınızdaki en sevdiğiniz fotoğrafları kartlar ve takvimler gibi şık ve kişiselleştirilmiş hediyelere dönüştürür.

Kullanımı kolay Easy-Layout Editor, çeşitli belgeleri yazdırmadan önce mizanpajlarını istediğiniz gibi düzenlemenizi sağlar. Görüntüleri, posterleri, web sayfalarını ve daha fazlasını yazdırmak için idealdir.

Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için site çerezleri kullanmaktayız. Çerezler hakkında detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu metnini inceleyebilirsiniz
KABUL ET
whatsapp